BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kaip

Kaip suvalgius sirpių vynuogių kekę, kada burnoje dar geroką pusvalandį trunka jų skonis,
Kaip plaunant žalius traškančius salotų lapus,
Kaip geriant vandenį išdžiuvusioms lūpoms atgaivinti,
Kaip liečiant ką tik iškeptos prancūziškos bandelės plutelę,
Kaip užuodžiant žydinčią liepą po nosim,
Kaip jaučiant vakaro brizą, gaivų ir glostantį,
Kaip gyvenant toli nuo namų,
Kaip mylint jį,
Kaip šypsantis.

Taip jaučiuosi, tik dvigubai.


pirmoji akistata su voverėm. Drąsios mes moterys buvom.

Rodyk draugams

Pirma diena Londone ir du babajai

Vienu žodžiu sakau - patinka. Dviem žodžiais būtų - visai nieko.

Kai žmonių klausinėjau kur įsigyti tą ar aną, man vis atsakydavo: “pas babajų”. Šiandien supratau kodėl. Londono parduotuvėlėse prekiauja rudi žmonės. Dar neišsiaiškinau, kokias tautybes apima pavadinimas “babajus”, bet iš pirmo žvilgsnio jie visai nieko tokio neskaitant to, kad abiems leidausi būti apgaunama. Taip. Pirkau anglišką SIM. Kai paklausiau, koks minimalus papildymo kvitukas, atsakė, jog penki £, po to persigalvojo ir man teko pirkti papildymą už dešimt pinigų. Kitas rudasis, taip maloniai su manim pabendravęs ėmė ir pardavė man elektros lizdo kištuką/adapterį už 4.99£ ! Kas pardavinėja plastmasės gabalus taip brangiai?! O kas juos perka?? Aš! Žinoma, čekio neišmušo, nes kasos aparatas buvo giliai toli. Kitą sykį būsiu budresnė ir kaip Indijoj, imsiu ir derėsiuos. Šypt

Dar šiandien apsidžiaugiau pamačiusi rožinį ledų furgonėlį. Atsistojau laukti savo ledų porcijos, bet užgraužus sąžinei dėl įvykių su babajais, ėmiau ir nebepirkau to nuostabiai susukto, spalvotais pabarstukais apibarstyto, burnoje tirpstančio vanilinio plombyro… echhh..

Kas dar? Netiesa, jog Londone nėra gražių moterų. Daug mačiau, bet, ne daugiau nei gražių vyrų ((:

Kitas svarbus dalykas: gyvenu su jaunavedžiais ir gėjum, kuris, pasirodo, dar ir mano bendradarbis bus! Nebuvo labai malonus, bet užtat pas jį vasarą viešintis jo draugas, kitas gėjus, labai draugiškai su manim pabendravo, nes pasakė, kur yra parkas. ((:

O dabar einu pasitikti savo brangiojo. Kaip smagu, gi netoli gyvena! Linkėjimai iš tautų katilo!

Monika

Rodyk draugams

Tarp kitko

Šiaip ar taip, gyvenu ant svarstyklių - vienoj pusėj trupinio grūdas, kitoj - obuolio didumo reikalingumo jausmas.
Dar vienu sluoksniu nusilakuoju nagus - svarbiausia patikti sau. Ir stengtis dar svarbiausia.

Taip.

Rodyk draugams

a

Niekas nėra taip kvaila, kaip principinis spontaniškumas. Kai iš ryto atsikeli ir galvoji: “tai dėl ko viską sugrioviau?”. Aaa, dėl to, kad esu kvaila per visą didumą. Dėl to, jog per daug interpretuoju ir sunku priimti kitaip, nei man norėtųsi, besivystančią situaciją.

Trečio karto nebus. Tikiuosi nesusitiksim milijoninėj minioj, nes gėdos jausmas nemokės nebūti. Jei ne tas “tai labanaktis ir sekmės gyvenime”, gal dabar šio įrašo nebūtų. A p m a u d u.

Rodyk draugams

Parašyk man laišką

Parašyk man laišką

Rodyk draugams

22:40 liūties laiku

Trūksta perkūnijos tik. Šiandien sutikau ežį, kalbėjomės. Jis, kaip ir jo pašnekovė, dažnai labai giliai galvoja. Čia toks vėžių būdo bruožas iš tikro, šiandien kaip tik pasitikslinau. Taigi jis galvojo apie vovierės ir jo santykius. Ta vovierė gi kitam miške gyvena. Bet jis ją myli. Stipriai. Ir visiškai būna tikras dėl to. Bet yra piktoji lapė. Iš tikro vyriškos giminės (o pasakose ji visada būna tik moteris juk). Ji ežį nuliūdino pasakydama, kad šis nebus laimingas kitame miške. Ežiui lapinas patinka. Jis protingas. Labai protingas, tik kvailas per visą pilvą, kam taip sakė!

———————————

Iš kur išmokti originalumo?  Nors krislą jo, bet šviežio ir dar neturėto. A?

Ežio draugė.

Rodyk draugams

Mano naujas rūbas

Rūta paklausė, kam neberašau į čia. Pasiteisinau, jog mano smegenys būna paplautos pavasariniais potvyniais. Bet iš tikro tai ne, pagalvojau. Nebeužsukdavau  į “kosmonautės užrašus”, nes seniai nebesijaučiu kaip kosmonautė. Ir ta intensyvi oranžinė, visurs aplinkui mano blogą man seniai nebetinka. Dabar visai smagu būti vandens spalvos. Tai mano naujas pavasarinis rūbas. Pradėti keistis nuo blogo - visai nebloga mintis.

p.s.: vanduo Norvegijoj pats skaniausias gerti iš krano. Reikia eiti išvirti Sandrai kiaušinį arba į lauką, nes, norit tikėkit, norit ne, Šiaurėje pavasaris ateita pirmiausiai.

Monika.

Rodyk draugams