BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Su perkūnija apie alkoholį

Baigiantis ilgajam savaitgaliui kažkas aprauda pasibaigusį poilsį, kai kas - besibaigiantį alkoholį, dar kas nors (greičiausiai moterys) bebaigiančius prasigerti savo geriančius vyrus. Šį kartą jaučiu didelį norą viešai išsakyti savo nuomonę apie alkoholį, o tiksliau - didelius jo kiekius ir vyrus, nemokančius laiku ir vietoje pasakyti “gana”.

Jei Valančius dabar imtų ir atgimtų, kviesčiau Jį atnaujinti blaivybės sąjūdį, nes kaži ar kas iš dabartinių vyrų išdrįstų tokį įkurti vardan blaivių protų ir darnių šeimų. Greičiausiai toks iniciatorius būtų apmėtytas tuščiais buteliais arba dar geriau, žinant mūsų “balių” tradicijas, įkyriai įkalbėtas “būti vyru ir išgerti  nors vieną stikliuką gyvybės šaltinio”.

Man nuoširdžiai bloga matyti kostiumuotus džentelmenus virstančius balose besivoliojančiais mužikais, man visiškai nelieka pagarbos prieiti ir tokį suvargėlį pakelti, net nusispjauti nebelieka gėdos į tokį. Aš negaliu būti abejinga, kai matau visai jaunus berniokus nebesiorientuojančius aplinkoje ir tikrai negaliu įsivaizduoti šalia savęs vyro, kuriam alkoholis būtų svarbiau, negu aš.

Šį savaitgalį turėjau toleruoti visišką girtą kvailį. Baidarėje. Gerai tik tiek, kad upė rami buvo. Aš jo nekenčiau, jutau panieką, leidau nesitvardyti ir kėliau balsą. Man buvo labai nemalonu nuo pačios savęs ir vis galvojau: “Ne, mano vyras toks nebus, aš nebūsiu su tokiu, kuris nežino kiek gali pakelti jo smegenėlės”. Taip pat netoleruosiu jokių kitų medžiagų vartojimo, paverčiančių žmogų daržove. Šiuo klausimu aš užbraukiu pasižadėjimą būti tolerantiška. Nuo dabar.

Taip paprasta susižavėti žmogum. Kai jaunas baidarių savininkas, atėjęs į mūsų stovyklą linksmai atsisakė vyrų siūlomo gėrimo, galvoju: “jam gi darbas”. Bet ne, tvirtai pareiškė, jog “alkoholis jam nereikalingas, jis atrandąs kitų ekstrymų“. Vienas jų - orientacinės varžybos po visą Europą su keliolika kitų nutrūktgalvių ekstremalų (reikia sekti spaudą, turėtų pasirodyti naujienų). Jam išėjus atsidusau. “Taip, tu man patinki - galvojau”. Net ir tie su taurėm rankose man patinka, kurie vakaro pabaigoje atsistoja blaivūs ir sako: “eime, jau vakaras, norėsi, kad tave apkamšyčiau?”.

Noriu, kad mano gyvenimo vyras būtų toks. Kitokio nepriimu. Turiu teisę rinktis. Ar ne?..

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (11)

 1. Labai, labai pritariu! Džiaugiuosi, kad dar yra žmonių, kuriems reiškinys „alkoholis liejasi laisvai“ nėra vertybė.

 2. Sveikintinas požiūris į tokį slidų ir visuomenėje priimtiną reiškinį - alkoholizmą-degradizmą. Puiku, kad žinai savo vertę ir neketini sieti savo gyvenimo su bet kuo.

 3. Zarra, tos moterys įsimyli bet kokius kelmus ir nieko negali sau padaryti. Šituo įrašu kodavau savo ateitį :)))

 4. Monika, puikiai suprantu, kad neįsakysi sau, ką pamilti, o ko - ne. Tačiau jei yra galimybė neįsižiūrėti kokio “kelmo”, būtų puiku ja pasinaudoti. :)

 5. Puikus irasas. Tik toks pastebejimas, kad siais laikais ne tik vyrai tokie, buna ir moteru.. To as is vis netoleruoju.. Baisu ziuret i tokius saves negerbiancius zmones.. O mes blaivieji aisku turim teise rinktis : D

 6. O man piktoka darosi, kai piktinamasi, kad girta moteris yra baisiausias dalykas pasaulyje, baisiau už girtą vyrą. Manau, tarp girtos moters ir girto vyro dėčiau lygybės ženklą.

 7. ooooo kiek istorijų Tau galėčiau papasakot, bet deja susijusių su ne su manim asmeniškai :D nes pats nemėgstu ir beveik nevartoju, išskyrus kažkokias labai svarbias progas gal :)
  Kai, pats blaivas vaikštai ir kai visi aplink jau prisiurbę vakariuky tai jausmas bjaurus galiu pasakyt :(

 8. Negeriau ir nerukau :) o tiems kas daro atvirksciai: brangieji autodistrukcija siais laikais uzsiimti nemadinga ir nepelninga, ir “dejau visiems skersa” kurie mane kada nors gyvenime bandys savo socialine inzinerija ir deviantiniu pazeminimu sugundinti :p

 9. Man jūs patinkate, mieli komentatoriai! :)

 10. Bet ar žinai, ar nors nujauti, kaip sunku atrasti žmogų, kuris būtų tvirtas savo nusistatymuose iki galo. Galima būtų duoti daug patarimų, kaip tokio ieškoti.

 11. Na nemanau,kad Valančius šiame laikmetyje padėtų,nemanau ir labai nuoširdžiai…

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.