BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Panika “hygiene” skyriuje arba “Kaip rinkausi šampūną”

Pripratimas yra baisus dalykas, ypač tada, kai atsiduri tau neįprastoje aplinkoje. Kas kartą atėjusi į parduotuvę supanikuoju. Čia nėra dalykų, kuriuos esu įpratusi pirkti! Iš kur man dabar žinoti, kuris produktas yra geras ir kuris ne?! Jaučiu, kaip apimta streso prie vienos lentynos praleidžiu apie dvidešimt minučių: bandau suderinti kainos, produkto pakuotės ir jo kiekio lentynoje santykį. Ir vis tiek nekoks sprendimo būdas. Nusiperku nežinia ką pagal šiaip sau kriterijus. Sprendimų yra du: arba klausti vietinių, kurie jau turi susidarę nuomonę apie prekes, arba bandyti viską iš eilės ir spręsti pačiai (gaila, neturiu televizoriaus, bent jau reklamai pasiduočiau) :)

Geroko patrypčiojimo neišvengiau ir nusprendusi nusipirkti šampūną. Lietuvoje paskutiniu metu plaukus trinkdavau su lietuvišku Rasos arba ajurvediškos linijos Himalaya šampūnais. O angliškoj parduotuvėj tokių gi nėra. Kilnojau jau žinomų prekės ženklų produktus - populiarujį Wash & Go, apie kurį tiek visokių mitų ir anekdotų sukurta, Herbal essencess, kurio nauja išvaizda mane suglumino, dar ten visokių Head & shoulders buvo, apie kuriuos aš turiu griežtai kategorišką nuomonę ir žinoma, N galybė man nežinomų firmų plaukų priežiūros priemonių. AAA! - norėjosi trumpam pagraužti nagus. Juk savo plaukus myliu labiausiai iš visų asmeninių mylėjimo objektų. Taip, galėjau palukėti ir ryt nuvažiavusi į vaistinę išsirinkti kokį “rimtą”, bet man reikėjo čia ir dabar. Ir OPapaa. Akys užkliuvo už kengūros (paskutiniu metu aš esu labai draugiška su gyvūnais - vakar turėjau pažintį su voveraitėm ir košeriniais balandžiais). Taigi, vos tik paskaičiau šampūno nugarėlę, išsišiepiau ir laiminga ėjau nervintis prie kitos lentynos.

O dabar apie laimingąjį radinį.  Tai Lietuvoje kažkada buvusio, o gal ir ne, prekės ženklo Aussie produktas. Pirmiausia duodu visus dešimt balų šiai kompanijai už bendrą idėją/koncepciją/stilių. Švelniai ironiškas ir labai familiarus - toks, kokiu labai paprasta susižavėti. Pvz, ant buteliuko nugarėlės, kur nurodyta, kaip naudoti produktą, parašyta:

Directions: Open bottle (it helps). Massage shampoo deeply into scalp and roots of wet hair while your faltmate exclaims “What’s that delicious smell?”…

Prie kokybės informacijos linijos:

Questions? If you’ ve got a question (preferably realting to hair) call us…

Kadangi šampūnas yra su apiniais (iš kurių daromas alus), buteliuko nugarėlėje išdėstyta autorių nuomonė:

Frankly we think beer is a waste of good hops

Ir dar daug panašių “pareiškimų” galima rasti Aussie internetiniame puslapyje.

Po tokio varginančio ir daug nervų suėdusio apsipirkimo, mano diena ir vėl nušvito atradus produktą, skirtą labai man :)) Smagu.

Monika

Hoop hoop

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (9)

 1. Nice, įdomu ar greitu metu jie neketina atsirasti Lietuvoje : )

 2. rednails, kas čia žino.. :)

 3. Lietuvoje anksčiau tikrai buvo, Aussie plaukų priežiūros priemonės (o jų buvo tikrai ne tik šampūnai) buvo mylimiausi mūsų šeimoj. Bet dabar aš pati jau kurį laiką nuadoju Himalaya (jei piniginė suplonėja) arba renkuosi profesionalios linijos priemones tiesiai iš kirpėjos, tad tikrai negaliu pasakyti ar LT ‘Aussie’ vis dar gyvuoja. Reiktų pasidairyt.

  Bet šiaip tai jo, smagi kompanijos politikas ir draugiškas piūris į klientą :)

 4. “Open bottle (it helps)” Juokiausi gal 10 minučių.

 5. Yra Ausie ir pas mus :) Gali įsigyti Eurokos parduotuvėj :) Kaip suprantu ne taip ir seniai atsirado ir teko tik gerus atsiliepimus girdėti :)

  O šiaip kai teko pora savaičių pagyventi Londone tai pirkau Fructis šampūną, nežinau ar UK jū kokybė kita [kas visai tikėtina, nes dauguma į LT atvežamų šampūnų pilstoma Lenkijoj] ar vanduo turėjo įtakos, bet plaukai buvo puikesni nei Lietuvoje :)

  O kas dėl apsipirkimo apskritai tai tikrai taip :) Vyras jau juokėsi, kad draugai parduotuvėj tik perbėga per lentynas ir pasiima, kas reikalinga, o jis stoviniuoja ir ieško :) Reikės laiko, kol atsirinksi :)

 6. :):

  O dievai, koks fainas blogas :) matosi, kad žurnalistė gera :)

 7. Ei, šypsenėle, ar mes kartais ne pažįstamai šypsomės? :))

 8. annonymous:

  kita siela tavo prote irgi yra asmeninis objektas

 9. Neįsivaizduoju, kaip susigaudyti tokioje gausybėje produktų. Manau, kad viską į savo vietas pastatys laikas ir praktika.

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.