BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Emigrantas iš savo varpinės (Uk 3)

Kaip jausiesi, toks ir būsi - galvoju sau didvyriškai išlipusi iš Londono metro, kuriuo šiandien važiavau visiškai savarankiškai. Menkas pasiekimas, bet viso to esmė yra šiek tiek gilesnė. Skaitykite toliau…

Statusas “emigrantas” man iki šiol atrodo labai prastas. Nežinau, gal čia vis dar veikia senas stereotipas: “dirbantis braškių laukuose 23 valandas per parą, nemokantis svetimos kalbos, todėl dažnai mulkinamas, išnaudojamas, pasimetęs ir dirbantis dirbantis dirbantis”. Sakau, čia tik mano galvoj užsilikęs stereotipas, bet jis nėra labai neteisingas. Stabtelėjau. Aš.. Taip, aš - emigrantė. E m i g r a n t ė. Bandau suvokti. Palaukite. Taip, aš vis dėlto esu emigrantė. Turbūt nereikia sakyti, kad nenoriu atitikti ką tik išdėstytą stereotipą, ar ne? Niekas nenori, bet kaip to išvengti?

Vat dabar prie esmės. Viskas iš tikro priklauso nuo požiūrio ir užsibrėžtų tikslų. Gali galvoti: “taip, aš čia atvykelis, nieko nežinau, nieko negaliu, užsidarysiu į dėžutę su rožiniu kaspinėliu ir lauksiu kol ją kas nors ras po eglute“. Bet ėė, Kalėdos dar negreit ir būna kas metai. Nejaugi nori gyventi pilnavertį gyvenimą tik kartą į metus? Gali galvoti ir taip: “taip, aš truputį bijau, bet juk mano baimės niekas nepamatys, jeigu jos neparodysiu. Pasitikėsiu savim ir mokysiuos. Stebėsiu ir vėl mokysiuos. Taip, galiu. Taip, aš tai padarysiu. Ir netgi daugiau mažumėlę, nei reikia. Tik padariusi kažką sau liepto, jausiuos gerai. Taip, aš galiu. Viską galiu. Kaip tikėsiu, taip ir bus“. Ir viskas paprasta. Ir gyvenimas vyksta kokybiškas.

Ką gi, aš - emigrantė, bet tik oficialiai. Sau aš (ir jums, prašyčiau, gerbemieji), lygi lygiems.

Šypt.

p.s. šiandienos laimikis:

Su šita galėčiau tekėti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (7)

 1. Oi kaip laiku man šitos temos :) Tikrai įdomu paskaityti ir susimąstyti priverčia :)

  Ačiū :)

 2. akvareles:

  Gincherry, emigruoti ketini ar jau tai padarei? :)

 3. Laikas parodys kaip susidėlios viskas, nes ne visada būna taip, kaip planuojam :) Dabar tik emigranto žmona esu :)

 4. akvareles:

  Gincherry, tik pakomentavusi apsilankiau pas Tave. Visiškai žinoma, išgyventa, išjausta situacija. Prie kurį laiką ir aš buvau emigranto antra pusė. Dabar būnam emigrantai abu kartu. Taip lengviau…

 5. Tikiu, kad lengviau :) Aš nors ir šią minutę susikraučiau daiktus ir bėgčiau, bet esu dėl tam tikrų priežasčių pririšta čia ir nežinau kiek tas užtruks..

 6. akvareles:

  Belieka pakentėti ir išmokti naujo gyvenimo vienai. Sėkmės ir stiprybės!

 7. Matau, kaip moki neaimanuoti, o sau įsitegti, ir dėl to Tau seksis Londone.

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.