BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ar man ant kaktos parašyta? (Uk part II)

Vėl vyksta gyvenimas! OH boy oh boy oh boy. Sukako penkios dienos kai aš kitur. Viskas sukasi, skrieja aplink, į mane. Daug įspūdžių, veikimo, galvojimo, žiūrėjimo. Kita vertus, drybsojimas ant žolytės po Kaštonu jau buvo mažumėl įgrisęs. O dabar apie viską keliais sakiniais.

Dirbu svajonių darbą. Net nemaniau, kad man tai gali patikti (!), juk jį įsivaizdavau visiškai kitaip. Tempai dideli, bet pasivysiu. Prikelti internetinį portalą - didelis išbandymas ir žinau, jog man reikia labai pamiršti poilsį. Juk visi, kurie turi didelių užmojų, aria kaip artojai, ar ne? Bent pradžioje… Kokybė šiuo atveju ne prioritetas. Dabar jiems reikia kiekybės. Ir gerai. Sutinku su žaidimo taisyklėm.

Mano kolegų mažai, bet visi jie įdomūs. Net rusas yra, su kuriuo niekaip kitaip, tik rusiškai reikia kalbėti. Jovita, ar prisimeni, kai sakiau, kad labai reikia prisiminti rusų kalbą? :) Panašu, kad ir tai išsipildė :)

Namiokai (buto gyventojai) irgi puikūs. Gaila, dar neturėjau progos su jais susipažinti labiau. Būna, kad jauti kažkokį nesmagumą, susitikęs su nauju žmogumi, o čia taip nėra. Visi patogūs! šypt.

Šalia yra jis. Gal dėl to viskas taip paprasta?..

Reikia ieškotis angliškų draugų, kitaip būdama Londone visai pamiršiu anglų kalbą. Visa mano aplinka vien lietuviška. Kitą dieną prekybcentry valgiau burgerį. Ant kaktos nebuvau užsirašiusi “aš - lietuvė”, apsirėdžius nebuvau treningais irgi, nekalbėjau su savimi, bet ėmė ir palinkėjo man kažkoks jaunuolis “skanaus”. Taip. Londone pilna mūsų ir kas liūdniausia, čia lietuviai vengia savų.

Tačiau aš taip nenoriu. Noriu būti lietuviška ir bendrauti su lietuviais. Argentina, eikime susipažinti ir gerti kavos su puta?.. Šypt.

Kad jau apie kavą, tai prisiminiau vieną dalyką, bet visiškai kitokį. Šiandien gavau lauktuvių/gimtadienio dovaną iš… Anglijos! Rūta, tu labai moki dovanoti dovanas. Ir rašyti gražius žodžius :) Beje, ar prisimenate, kaip norėjau baltų grindų? Taip, aš jas turiu. Tik jos ne medinės, o visos minkštos - voliotis galima.

(pasižiūrėjus kiek parašiau ir kiek šią akimirką laiko, galima pagalvoti, kad privartojau taurino, bet gi ne - tik salotų. Matyt, bus klastotė kokia tai…)

Hyper aktyviai,

Monika

(matyt, jau laikas pradėti galvoti apie žurnalistinį slapyvardį)

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (9)

  1. Džiaugiuosi dėl Tavęs, labai labai))

  2. akvareles:

    Viktorija, kaip miela, kai nepažįstamas žmogus toks nuoširdus. Ačiū. Šypsausi.

  3. Belieka palinkėti sėkmės :) O kai pasiilgsi savo Kaštono, grįžk bent mintimis, tingiai išsitiesk ant žolės ir prisimink visus mus, kurie nepamirštam užsukti į Tavo namučius. Ach, kad taip išsitiesus ant balto pūkuoto… :D

  4. Fortūna, labai džiugu :) ačiū.

  5. Per Angliją reikia eiti galvą iškėlus, bet nepamiršti tobulinti anglų kalbos. Įdomu, ką praktiško darai su žurnalistika.

  6. ALGdai, rašau. Būnu vieno portalo redaktorė :)

  7. + už svajonių darbą. Rastą ir dirbamą :)

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.