Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2010-07-16

Ar man ant kaktos parašyta? (Uk part II)

Publikuota: Mano dalykai, Užrašų knygutė

Vėl vyksta gyvenimas! OH boy oh boy oh boy. Sukako penkios dienos kai aš kitur. Viskas sukasi, skrieja aplink, į mane. Daug įspūdžių, veikimo, galvojimo, žiūrėjimo. Kita vertus, drybsojimas ant žolytės po Kaštonu jau buvo mažumėl įgrisęs. O dabar apie viską keliais sakiniais.

Dirbu svajonių darbą. Net nemaniau, kad man tai gali patikti (!), juk jį įsivaizdavau visiškai kitaip. Tempai dideli, bet pasivysiu. Prikelti internetinį portalą - didelis išbandymas ir žinau, jog man reikia labai pamiršti poilsį. Juk visi, kurie turi didelių užmojų, aria kaip artojai, ar ne? Bent pradžioje… Kokybė šiuo atveju ne prioritetas. Dabar jiems reikia kiekybės. Ir gerai. Sutinku su žaidimo taisyklėm.

Mano kolegų mažai, bet visi jie įdomūs. Net rusas yra, su kuriuo niekaip kitaip, tik rusiškai reikia kalbėti. Jovita, ar prisimeni, kai sakiau, kad labai reikia prisiminti rusų kalbą? :) Panašu, kad ir tai išsipildė :)

Namiokai (buto gyventojai) irgi puikūs. Gaila, dar neturėjau progos su jais susipažinti labiau. Būna, kad jauti kažkokį nesmagumą, susitikęs su nauju žmogumi, o čia taip nėra. Visi patogūs! šypt.

Šalia yra jis. Gal dėl to viskas taip paprasta?..

Reikia ieškotis angliškų draugų, kitaip būdama Londone visai pamiršiu anglų kalbą. Visa mano aplinka vien lietuviška. Kitą dieną prekybcentry valgiau burgerį. Ant kaktos nebuvau užsirašiusi “aš - lietuvė”, apsirėdžius nebuvau treningais irgi, nekalbėjau su savimi, bet ėmė ir palinkėjo man kažkoks jaunuolis “skanaus”. Taip. Londone pilna mūsų ir kas liūdniausia, čia lietuviai vengia savų.

Tačiau aš taip nenoriu. Noriu būti lietuviška ir bendrauti su lietuviais. Argentina, eikime susipažinti ir gerti kavos su puta?.. Šypt.

Kad jau apie kavą, tai prisiminiau vieną dalyką, bet visiškai kitokį. Šiandien gavau lauktuvių/gimtadienio dovaną iš… Anglijos! Rūta, tu labai moki dovanoti dovanas. Ir rašyti gražius žodžius :) Beje, ar prisimenate, kaip norėjau baltų grindų? Taip, aš jas turiu. Tik jos ne medinės, o visos minkštos - voliotis galima.

(pasižiūrėjus kiek parašiau ir kiek šią akimirką laiko, galima pagalvoti, kad privartojau taurino, bet gi ne - tik salotų. Matyt, bus klastotė kokia tai…)

Hyper aktyviai,

Monika

(matyt, jau laikas pradėti galvoti apie žurnalistinį slapyvardį)

Patiko (0)


Atgal į: Ar man ant kaktos parašyta? (Uk part II)